KOPARAN’DAN BİR KUMPAS DELİLİ DAHA ve NEDİM ŞENER’DEN İSTENEN İMDAT!


ali galip baltaogluKumpas işlerinde usta, sözde reisçi ve çakma İslamcı bir belediye soytarısı var. Gerçekte isminin Murat KOPARAN olup olmadığını bilmiyorum. Tivitır hesabının gerçek ismiyle bir hesap olmadığını sanıyorum. Ancak ilgilileri bu hesabın kime ait olduğunu çok iyi biliyorlar! Uşak belediyesinde Murat KOPARAN isimli İstanbul’dan ithal gerçek bir kişinin de olduğu söyleniyor. Bir ara Ankara’ya girerken yaptığı paylaşımında Uşak belediyesinin hizmet aracında fenersiz yakalanmış ve sahte de olsa gerçekte olsa Uşak Belediyesi çalışanı olduğu anlaşılmıştı. Aynı zamanda usakhaber.com çalışanı diye de biliyorum.   www. usak.tv bu adamı en son “BELEDİYEDEN MAAŞLI TROL CUMHURBAŞKANIMIZI KILICIYLA DÜZELTECEKMİŞ!” başlığıyla haber yapmıştı. http://www.usak.tv/politika/belediyeden-maasli-trol-cumhurbaskanimizi-kiliciyla-duzeltecekmis-h39183.html

Sayın Cumhurbaşkanımız, son dönemde hoca olarak bilinen bazı isimlerin kadınlara yönelik sözlerine sert tepki göstermiş, din adına ortaya çıkarak kadınlar hakkında İslam’da yeri olmayan içtihatlarda bulunan   kişileri marjinaller olarak nitelendirmiş, “İslam’ın güncellenmesinin gerektiğini bilmeyecek kadar da aciz bunlar. Siz İslam’ı 14 asır öncesi hükümleri ile bugün uygulayamazsınız. Beni birçok hocaefendi tefe koyacak o ayrı mesele. Rabbim bizi tefe koymasın” demişti. İşte Cumhurbaşkanımızın bu sözüne,  Murat KOPARAN, Hz Ömer’e atıfla “seni kılıcımızla düzeltirizdiye tivit atarak, Cumhurbaşkanını düzeltme işlerine girmiş fakat tavşan yürekli çakma bir mücahit olduğu için hemen kaldırtmıştı. Daha doğrusu sahipleri kaldırtmıştı. Uşak tv’nin bu haberini gülümseyerek okumuştuk.

Şahsıma kötü niyet taşıyan ve kasıtlı işlemler yapan bazı yargı mensuplarının hazırladığı dosyaları yakinen bilen Murat KOPARAN çakalının, 2015’e kadar çocuklarını FETÖ’nün Antalya/Toros kolejinde okutan ve buradan mezun eden, Uşak’ta yazdığı FETÖ’nün çatı iddianamesinde   ismimi, Adil ERKEN kaynaklı  FETÖ’cü diye geçiren, Uşak Başsavcı vekili Hacı Aykut AYDIN’ın da sosyal medyadan takipçisi olduğunu da belgelemiştik.

KOPARAN’IN KUMPAS DELİLİ YENİ TİVİTİ

Murat KOPARAN en son şöyle bir paylaşımda bulunmuş. “Serik’te Fetö’den tutukluları gece gündüz savunan, Fetö ile organik bağı olan, Fetö şeması içerisinde eylemler-faaliyetler yapan, örgüte insan ve finans kaynağı sağlayan, savcıları makamları “sizden hesap soracağız” diye tehdit eden, Ali Galip Baltaoğlu adlı bir fethullahçı var.

kumpasci murat koparan yeni twit

Çok uyanık ya! Bu paylaşımını Nedim ŞENER’e de etiketlemiş! Nedim ŞENER’den >

imdat istiyor!

Bak Murat KOPARAN bu saatten sonra siz kumpasçı itleri Nedim ŞENER’de kurtaramaz. Artık herkes her şeyi biliyor! Daha önce kimden destek istediyseniz onlardan destek isteyin. Süleyman ÖZIŞIK’a söyleyin o yazsın beni. Belki başarılı olur! Benim bildiğim Nedim ŞENER, adamınız Süleyman ÖZIŞIK’a benzemez. Belgesini bilgisini görmeden kimseye FETÖ’cü demez! Bana ve rektöre kurduğunuz kumpasın ortağı olmaz.

Sayın okuyucularım. Yukarıdaki bu belge Murat KOPARAN adlı eşkıyanın bu kumpasın aktörlerinden olduğunu gösteriyor. Bu belge çok önemli bir kumpas belgesi olarak kayıtlarıma girdi.

Murat KOPARAN denen çakal. Öncelikle şunu bileceksin. “Serik’te Fetö’den tutukluları gece gündüz savunan,” diye beni tarif ediyorsun ya! YANLIŞ yapıyor, bana İFTİRA atıyorsun. Ben kumpasla içeri attığınız Sait ÇELİK hakkında gerçekleri yazıyorum. Bana kurduğunuz kumpasla ilgili de gerçekleri yazıyorum. Yazarım ve yazacağım. Zalime ne boyun eğer ne de alkış tutarım. Senin gibi çakalların gücü bana yetmez. Ben gücümü doğruluktan, dürüstlükten ve vasıtasız olarak Allah’tan alıyorum. Benim şeyhlerim, çakma kurtarıcılarım yok. Dolaysıyla bana gerçekten gücünüz yetmez, boşuna debeleniyorsunuz. Sizin taptığını şeyler benim ayağımın altında! Hâla fark edemediniz mi? Şunu bil ki, devlet çeteleri eninde sonunda temizler! Bu ülke senin gibi ne çeteler gördü! Şimdi neredeler? Senin aklın da tecrüben de bilgin de kıt ve bu işleri anlamaya yeterli değil.

Yine “savcıları makamları “sizden hesap soracağız” diye tehdit eden” diyorsun. YANLIŞ söylüyorsun ve İFTİRA atıyorsun. Ben devlet terbiyesi almış, hayatı çetelerle,   hırsızlarla, hukuk tanımayan kravatlı eşkıyalarla mücadeleyle geçmiş bir adamım. Hiçbir kanunsuzdan korktuğumu hatırlamıyorum. Onlar nazarımda sinek bile değiller! Ahlakını ve münafıklığını yakinen tespit ettiğim senin de sinek kadar değerin yoktur.  Seni tanımıyor ve önemsemiyorum. Varsa, seninle işbirliği yapan savcı, polis veya hakim onları da tanımıyorum. Zira senin gibi kumpasçıları karşısına oturtup adam diye muhatap alanlarda adam değil! Kumpas kuran, kumpasa alet olandan adalet adamı olmaz. Anladın mı? Adam olsaydın, haklı olsaydın  lağım fareleri gibi, sırtlanlar gibi saklanmaz, ortaya çıkar gerçek kimliğinle yazar ve söyledin. Ama merak etme bir şekilde hayat sana öğretecek!

Anlayacağın KOPARAN taifesi, alayınızı tanımıyorum,! Topunuz birlikte gelin! Beni geçmişte FETÖ’nün kenarında köşesinde bulunmuş, bugün haksızlığa uğramış ve fakat geçmişinden veya yürek yetmezliğinden dolayı tırsanlarla karıştırma. FETÖ ile geçmişi olup da, bugün güçlü gördükleri birileri adına pis işlere giren ve bu yaptıkları yanlış işlerle, attıkları iftiralarla suçsuz insanları FETÖ’cü diye içeri tıkıp, halihazırda da bilerek veya bir menfaat karşılığı  FETÖ’ye hizmet eden yargı mensupları, polisler KOPARAN’lar ve benzerleri benden korkacak!

MURAT KOPARAN’IN DEVLET İÇİNDE BİR TAKIM KUMPASÇILARLA ORTAK ÇALIŞTIĞINI GÖSTEREN TİVİTLERİ

KOPRAN yine fenersiz yakalandı. Bu alçak kumpasçının polis ve savcılıktaki dosyalara vakıf olduğunu gösteren  tivitleri, kumpasın delilleri niteliğinde. 2014 yılından itibaren Sait ÇELİK’i hedef alan, onu FETÖ’cü ilan eden yayınlarına başlamış. Onlara girmiyorum. Şahsıma kurduğu kumpasın delillerini sunuyorum.

2. Kasım 2016’da “Uşak’ta Neler Oluyor” Başlığıyla Rektör Sait ÇELİK’e Süleyman ÖZIŞIK’ın iftiralarla dolu makalesini tivit etmiş.   Bakınız…

murat koparan usakta neler oluyor kumpasi

23 Ağustos 2016 da “ALİ GALİP BALTAOĞLU NEFRETİMSİN. ŞAFAKTA BASACAKLAR” demiş ve rektörle benim resmimi yayınlamış. Rektörü ve beni savcının şafakta basacağını haber vermiş!

murat koparan

21.Ekim 2016’da Uşak’ta bir başka FETÖ operasyonu haberini verirken, şafakta basacaklar haberini “YAKLAŞIYOR YAKLAŞMAKTA OLAN” diyerek bana ve rektöre operasyon yapılacağını tekrar haber veriyor. Kullandığı ifade İsmet Özel’in bir dizesinden alıntı olup, Necm Suresi 57. ayette kıyamet saati için kullanılır.

Koparan, savcılıktaki dosyadan haberdar olduğunu itiraf ediyor. Bakınız!

murat koparan tehdit

 

22 Aralık 2016 tarihinde rektör gözaltına alınıyor. Aynı gün, “FETHULLAHÇI SAİT ÇELİK’İ SAVUNAN VE FETHULLAHÇILARLA İŞ TUTAN ALİ GALİP BALTAOĞLU DA UNUTULMAMALI” diyor. Savcılara yol yapıyor, zemin hazırlıyor.   Bakınız!

murat koparan 2

 

22.01.2017’de “SAİT ÇELİK’İN SERİK KÖPEĞİ YAKINDA HAK ETTİĞİN YERDE OLACAKSIN” diyerek savcılıkta hakkımda hazırlanan dosyaların tekemmül ettiğini haber veriyor. Savcının beni içeri alacağını, hakettiğim yerde yani cezaevinde olacağımı haber veriyor.  Bu tarihlerde biz halen hakkımızda dosya olduğunu bilmiyoruz. FETÖ ile uzaktan yakından ilgisi olmayan benim hakkımda FETÖ dosyası olabileceği nasıl aklıma gelsin! Bakınız!

murat koparan serik köpegi

 

30.01.2017 Tarihinde “YURTTA SULH KONSEYİNİN A TAKIMINDA BULUNAN SAİT ÇELİK’İ ÇIKARMAK İÇİN ALİ GALİP BALTAOĞLU ANKARADA ORADAN ORAYA KOŞTURUYORMUŞ” diye bir tivit atmış. FETÖ ile hatta yurtta sulh konseyi ile birlikte benim ve rektörün adını zikrediyor, yol yapıyor!

Murat Koparan2 8

Elbette biz zavallı ölümlüler bu tivitlere bir anlam veremiyorduk! Savcının ne hazırladığını bilmediğimiz için Murat KOPARAN gibiler savcının hazırladığı iddiaları pazarlıyordu! Savcı ve KOPARAN ortak olmuş kumpas delili üretiliyordu. Soruşturma dosyası bize gizliydi ama KOPARAN’a açıktı! Daha doğrusu   KOPARAN’ın patronu olan belediyecilere ve kumpasçı tüm ekiplere açıktı galiba!

Bu tivitten ne anlıyoruz ? Sait ÇELİK Yurtta Sulh Konseyinin A takımındaymış. Ben de böyle birisi için Ankara’da koşturuyormuşum! Biz bu olaydaki kastı ancak iddianame yayınlandıktan sonra anladık ve bu delille ilgili oyunu bozduk.

10 Kasım 2017’de usak.tv’de ve 12 Kasım 2017’de kendi şahsi linkim baltaoglu.net’de bu kumpas delilini HUKUK İFLAS EDİNCE REKTÖR YURTTA SULH KONSEYİ ÜYESİ OLUYOR!başlıklı makalemle deşifre ettim. Bundan sonra, bu kadar önemli delillerinden karar gerekçelerinde bile bahsedemediler! Bu arada mahkeme benim tanıklığımı da reddetti! Maalesef kumpas kurmak, delil uydurmak bu kadar basit bu ülkede! Bakınız…! https://www.baltaoglu.net/93-guncel/202-hukuk-iflas-edince-rektor-yurtta-sulh-konseyi-uyesi-oluyor.html

Bundan sonra MURAT KOPARAN adlı tetkikçi, muhtemelen bizzat kendi yaptığı ve usakhaber.com da yayınladığı bir haberi tivit etti. “Uşak Üniversitesin’de önemli isimler açığa alındı” sözde haberlerinin başında benim ve rektörün resmi vardı. Ben Serik’te çalışıyordum, rektör ise cezaevindeydi! Bu haberdeki resmin açığa alınanlarla ne ilgisi vardı? Benim FETÖ’den açığa alındığım intibaını yaymak, kamuoyunda FETÖ’cü olduğum kanısını pekiştirmek için böyle şeyler yapıyordu bu müfteri.

murat koparan 15 kisi aciga alındi

İŞTE MURAT KOPARAN SAVCILIK İLİŞKİSİNİN BİR SOMUT DELİLİ DAHA!

Murat Koparan 2 Haziran 2018, 12.33’te yayınladığı ve yukarıda verdiğimiz tivitinde beni “Fetö ile organik bağı olan, Fetö şeması içerisinde eylemler-faaliyetler yapan, örgüte insan ve finans kaynağı sağlayan,” diye nitelemiş.

Bak Murat, sende zekanın kırıntısı yok. Bu kadar açık verme de, patronlarını daha zor duruma düşürme! Galiba sen sahiplerinde haddinden fazla güç fehmediyorsun! İnanma ve güvenme bence.

Bunu yazdığına göre sen benim, “Fetö şeması içerisinde eylemler-faaliyetler yapan, örgüte insan ve finans kaynağı sağlayan” biri olduğumu biliyorsun!

Sen o şemayı nereden biliyorsun? Savcılardan mı yoksa Serik’ten böyle bir ihbar yapan suç ortaklarından mı? Sanıyorum hem savcılardan hem de suç ortaklarından doğrudan haber alıyorsun.

Ben sana o olayın gerçeğini anlatayım, da Serik’te neler olmuş vatandaşlarda öğrensin. Zira Serik’ten yapılan ihbarın niteliğini açıkladığımda olay net olarak anlaşılacak.

SERİK’TE NE OLDU BEN VE BELEDİYE ÇALIŞANLARIYLA İLGİLİ ÇETE ŞEMASI ÇIKARARARAK KİM İHBARDA BULUNDU?

hasan riza ilbeyli3Her siyasetçinin olduğu gibi Serik Belediye Başkanının da muhalifleri var. Bu muhalifler özellikle 15 Temmuzdan sonra bir çok yerde olduğu gibi, başkanı FETÖ iftirasıyla tasfiye etme sevdasına kapıldılar. Muhalifler bu süreçte Uşak’taki kumpasçılarla da iletişime geçti. Murat KOPARAN ve şürekası  Serik Belediye Başkanı’nın FETÖ’cü olduğu yolunda da tivitler attılar. Murat KOPARAN’ın bugün açıkça yazdığı konuyu TERÖR SAVCISI Bahadır SAKAOĞLU’nun sosyal medya kankası Hasan Razı İLBEYLİ fake hesabından öğrenmişiz. Öğrenmişiz diyorum çünkü o gün bizim haberimiz yok bu dosyalardan İLBEYLİ, namı diger DAŞDEMİR, “bir yapı düşünün Ankara Serik Uşak üçgeninde dönen ve ülkenin milli sermayesini fethullahçılara peşkeş çeken bir yapı” demiş. Biz gariban ölümlüler buna anlam veremiyor ama KOPARAN ortaklarından İLBEYLİ/DAŞDEMİR de doğal olarak dosyadan haberdar! Biz de bunları okuyor, bu manyaklar ne diyor diye saf saf düşünüyoruz!

 

ÖMER GÜRLER VE YAŞAR TOPAL İHBARI HAKKINDA BAZI BİLGİLER.

Murat KOPARAN’ın tivitinden de anlaşılıyor ki, KOPARAN ve arkasındakiler bu ihbardan ve hazırlanan dosyadan haberdardırlar. Ve bu kumpasın ortağıdırlar. Murat KOPARAN denen zatın tivitinde “Fetö şeması içerisinde eylemler-faaliyetler yapan, örgüte insan ve finans kaynağı sağlayan” ifadesinin kaynağı ve savcılığın elinde bulunan çete şemasını yayınlıyorum.

kumpar orgut semasi 2kumpar orgut semasi 1

Bu şemayı savcı değil kıblesi belli olmayan iki müfteri hazırlıyor. Bizim savcılar da üzerine atlıyor!

Eski DHKPC’li olmakla övünen, 12 eylül öncesi veya sonrası epey cezaevinde yatan, 2004’te CHP’den Karadayı beldesinde belediye başkanı seçilen, 2006’da Ak Parti’ye geçen ve bir dönem belediye başkanlığı yapan, 2014 seçimlerinde Ak Parti’den Belediye Meclisi üyesi olan, Serik Belediye Belediye Başkanı’na kumpas kurup ihbar yapan   ihbarı netice vermeyince, ihraç aşamasında istifa edip  tekrar asli yerine CHP’ye dönen ÖMER GÜRLER adlı birisinin ürünüdür bu şema! Bunu Yaşar TOPAL adlı avukat olduğu rivayet edilen kumpas arkadaşıyla birlikte başta Ak Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı olmak üzere her yere göndermişler. Bütün belediye yönetimini FETÖ’cü ilan etmişler. Birçok belediye çalışanını bu çete şemasında bir yere oturtmuşlar. Bu şemada bana da yer ayırmışlar!   Bu belge Serik Başsavcılığı’na da verilmiş. Serik Başsavcılığı da bu kumpas belgesini aynı Uşak Başsavcılığı’nın yaptığı gibi ciddiye almış! Yalnız gereğini kendisi yapmamış. Bu müfteriler her ne kadar beni şema içinde ciddi bir yere oturtmuşlarsa da benim için FETÖ ile ilgili olarak sadece şu ifadeleri kullanmışlar. “Uşak Üniversitesi rektörlüğünün FETÖ ile ilişkileri değerlendirildiğinde yapının mensubu olduğu, geçmiş facebook hesaplarından da anlaşılacaktır. Uşak FETÖ iddianamesi sanığı olduğu Uşak yerel basının tartışılmaktadır.”

Serik Başsavcılığı, Baştan aşağı hezeyan olan iddiaların benimle ilgili kısmında ifademe başvurup araştırmasını yaptıktan sonra karar vermek yerine, bir FETÖ dosyası açıp üzerine gizlilik koymuş ve Uşak Başsavcılığı’na göndermişler. Hangi gerekçeyle böyle yaptıklarını bilmiyorum ama öğreneceğiz inşallah!

Uşak’ta hakkımda kimliği belli olmayan ihbar mektuplarıyla, tarihi eser kaçakçılığı gibi  ipsiz sapsız iddialar içeren manyak hezeyanlarıyla dosya hazırlayıp elinde şişen Uşak Başsavcılığı da böyle bir dosyaya itibar etmiş elbette. Biz açmadık Serik açtı mı diyecekler, bilmiyorum. Acı gerçek bu!

Sonuç olarak, bu ihbarı Serik’ten Ömer GÜRLER ve Yaşar TOPAL adlı haysiyet cellatları yapmış şemasını da bunlar çizmiştir. Bir çete şeması yapmışlar belediye idaresinde bulunan birçok kişiyi bu şemada uydurdukları bir yere yerleştirmişler. İhbarında “Uşak Fetö iddianamesi sanığı olduğu Uşak yerel basınında  tartışılmaktadır” diyorlar. Uşak basını da KOPARAN’ların kumpas aracı belediyenin tetikçi medyası usakhabercom oluyor! Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Bu kumpasçı müfterilerin “geçmiş facebook hesaplarından da anlaşılacaktır” sözüyle geçmiş facebook hesabı diye gösterdikleri de geçen makalemde ifade ettiğim gibi, 2 0cak 2013’te yayınladığın FETÖ aleyhine bir paylaşım. Kendilerinin FETÖ’yü yalayıp yıkadıkları dönemde yani!

Şimdi sen ey Murat KOPARAN buradaki kumpasçılarla işbirliği halinde yaptığınız bu çete şemasını delil diye ihbar mı ediyorsun. Savcıya yol mu yapıyorsun. Nedim ŞENER’i bu şemaya ikna ederek onu mu kullanmaya kalkıyorsun? Eliniz den geleni ardınıza koymayın alçak herifler!

Bak ben şemayı yayınladım. Kendi ismimi ve resmimi de saklamadım. YÜRÜTME İRADESİ: YÜRÜTME-TAHSİLAT- İHALE -AKTARIM İŞLERİ, öyle mi?

Böyle mi çalışıyorsunuz lan siz Uşak Belediyesi’nde?  Sahibinin sesisin biliyorum. Ben, yürütme, aktarma, yeme yutma, yalama, ihale tahsilat işlerini bilmem. Beytül Mal’a da el uzatmam. Uzatanın da elini kırarım. Beni tanıyan herkes bunu bilir! Böyle ifadelerle şema hazırladığınıza veya hazırlattığınıza göre bu işleri iyi biliyorsunuz. Serik’teki imar komisyonu müptelası eski DHKPC’li şimdiki CHP’li meclis üyesi olan ihbarcılarınız,  başkan imar komisyonu üyeliğini versin, ben susayım şikayetlerimi de geri alayım barış çubuğunu tüttürelim diye bir teklifte de bulunmuştu, diye hatırlıyorum! Hepiniz birbirinize benziyorsunuz, hampacılar!

MÜFTERİLER YARGILANACAK!

Bu müfteriler ve ihbarlar hakkında Serik Başsavcılığı’na şikayette bulundum. Bu savcılık da Ömer GÜRLER hakkında, bu kadar net ve açık belgelere rağmen aynı Uşak Başsavcılığı’nın verdiği gibi, KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞI’na dair bir karar verdi. Ama her yerde kumpasçılara yol açan kanun adamı bulmak zor! Manavgat Sulh Ceza Hakimliği ise 09.02.2018 tarih ve 2017//5044 D. İş no’lu, kararıyla KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA DAİR KARARI’ KESİN OLMAK ÜZERE BOZDU. Yani FETÖ’nün tüm ifsadına rağmen TÜRKİYE’de HALA HAKİMLER VAR. FETÖ’nün adliyelerde halen öten borusunun sesini kesen yiğit yargı mensupları var! Evet Murat KOPARAN ben bu kumpasçıları bu ihbarlarından ve iftiralarından dolayı yargılatıyorum. Bu taktikler FETÖ taktikleri.. Yemezler!

Sana bir tiyo daha vereyim sahibin sesi!   FETÖ’cü ihbarcılar, FETÖ’cü yargı mensupları beni FETÖ’den yargılayamaz! Bilmem anlatabildim mi korkak ve İslamcı müsveddesi münafık! Herkes geçmişine bakacak, FETÖ’cü görmek istiyorsa da aynadaki aksini seyredecek!

Bir soru da Uşak Başsavcılığına. Sayın başsavcı, hani soruşturmalar gizli idi. Bu belediye eşrafından Murat KOPARAN bu dosyalara nereden vakıf oluyor. Gerçi maşallah sizin dosyalarınızı Muhterem KURYUÇAY, Sezayi DAŞDEMİR ve namı diger Hasan Rıza İLBEYLİ dahil tüm kumpasçılar biliyor. Yazık ediyorsunuz devlete sayın savcı! Hatırlayın sayın savcı, ben Mayıs 2017’de kumpası ifşa ettiğimde Sezayi DAŞDEMİR adlı Murat KOPARAN’nın kumpas arkadaşı şöyle bir tivit atmıştı. Soruşturmalarda gizlilik ihlali suç değilse savcının gizli dosyasından bizde tapeleri yayınlayalım mı diye soruyordu..Benimle ilgili çevrilen dolapları ifşa etmem ona soruşturmanın gizliliğini ihlal gibi görünmüştü! Yedikleri haltların gizli kalacağını sanıyordu!  Gerçek, ismiyle yazdığı   tivitinde soruşturma dosyasındaki tapelerinin kendisinde olduğunu bildiren bu adam hakkında neden takibat başlatmadınız? Soruşturma tapeleri senin elinde ne arıyor diye sormadınız? Bu sorular biraz saçma oldu galiba!

sezayi dasdemir tapeler

Yine aynı şahıs savcılıkta dosya ve iddianamem olduğuna dair şöyle bir yayın yapıyordu. Korkma agb diyordu bu flaşta çocukların proje ödevi var. Çok korktuğumu görmüş beni teskin ediyordu sahte kahraman kumpasçı! Sonuç olarak savcının gizli dosyalarından her ne hikmetse, bildiğim bütün kumpasçılar haberdardı!

sezayi dasdemir savcilarin i n yazdigini haber veriyor

Aynı şahıs SERİK’teki ihbarlardan ve savcılıktaki dosyadan da haberdardı. Operasyon bekliyorlardı. Bugün anlıyoruz ki, “Serik lağım borusu” diye ifadeye koyduğu şeyler Ömer GÜRLER ve Yaşar TOPAL adlı müfterilerin bugün yargılandıkları iftiraları ve ihbarlarıymış!

sezayi dasdemir hakaret4

Sonuç olarak sayın başsavcı bu soruşturmalar gizli değilmiş! Ortalıkta bir çok kumpasçı tarafından biliniyormuş. Neden? Kumpasa yol yapsınlar, zemin hazırlasınlar diye mi? Yazık ettiniz devletimizin itibarına sayın savcı. Sizin adınıza çok üzgünüm.

Bu işle ilgilenen herkes şunu kafasına koyacak. Kardeşim beni FETÖ’cülükten değil FETÖ muhalifliğinden içeri alabilirsiniz. Bana FETÖ’cü dediğiniz zaman millet size bitarafıyla güler! 2014’te FETÖ’nün Bosna gezisine giden savcıların, yıllarca FETÖ ile çalışan savcıların, 2012’de bir Afrika gezisine davetli gitti diye Kazım ŞEN’i FETÖ’den suçlaması biz ölümlülere çelişki olarak görünüyor. Size de öyle görünmüyor mu? Kazım ŞEN de bir insandır. Sevaplarıyla ve hatalarıyla bir insandır. Birçok hatası da olabilir. Ama onun hatalarının içinden FETÖ’cülük olamaz. Sağ tandansa daha yakın biri olup, politize bir tip değildir. Hiçbir tarikata ve cemaate yakınlığı da yoktur. Ekmeğiyle iştigal eden insanları dağa kaldıranlardan hesap soracak adalet, dağa kaldıranları himaye edip, dağa kaldırılandan, darba ve gaspa uğrayandan FETÖ’cü çıkarmaya çalışırsa, adalet zulüm haline dönüşür. Binlerce yıllık devlet geleneği olan bir millete yakışmaz. Bunlara sebebiyet verenler elbette gün gelir hesap verir.

hasan riza ilbeyli delil karartma

Sayın savcılar,  savcılarla içli dışlı olan zat, 21 kasım 2017 tarihli yukarıdaki tivitinde bakın yazmış. Komedi gibi. Benim gözaltına alınmamış olmam, farkında olmadan delilleri karartmam için zaman tanımak anlamına gelirmiş. Mahluk olarak tarif ettiği, benim ifadelerim ortada iken halen ahkam kesme cüreti göstermem bu dava için zaafmış.

İşte sayın savcılar bu çakalların bunları yapabilmeleri bu kumpas dosyalarından kaynaklanıyor ve fitne devam ediyor! Hayatları yalan, dolan, dalavere, spekülasyon olmuş. Zira yol verilmiş bunlara! Komedi gibi yahu. Soytarılık bedava! Bu canavarları yaratan sistem ayakta kalamaz, sayın savcı.

Ey Murat KOPARAN, Sen de bu kadar açık verme de, patronlarını daha zor duruma düşürme! Galiba sen efendilerinde haddinden fazla güç fehmediyorsun! İnanma ve güvenme! Demedi de deme!

Ayrıca Nedim ŞENER’den yardım isteme. Al delillerini gel, sen gelmezsen belediye başkanını, davanın tanıklarından, Hüseyin Ufuk UĞUR’u , terör savcısı Bahadır SAKAOĞLU’nu , sosyal Medya arkadaşın Hacı Aykut AYDIN savcıyı veya uygun gördüğün birini veya hepsini birden gönder. Bu davayı kim biliyorsa,   dosyadan kendini kim sorumlu hissediyorsa, dosyasından ve yaptıklarından kim eminse, onu gönder. Nedim ŞENER de moderatör olsun. Bir medya kuruluşunun önünde her şeyi konuşalım, kimin FETÖ’cü olduğunu tartışalım. Al delillerini gel. Ama biliyorum sizde bu yürek olmaz. Şerefsizlik etmeyin. Yeter artık. İnsanlık onurunu bu kadar ayak altına düşürmeyin. Sizden geçtim ama yakınlarınız için üzülüyorum doğrusu. Her gün iftira edip dininizi yıkmayın. Ananızı, babanızı, evlatlarınızı, akrabalarınızı utandırmayın. Ben her türlü hesap vermeye hazırım. Sorun şu ki, siz kumpasçılar hazır mısınız? Yaklaşıyor yaklaşmakta olan!

 


Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.